Курс доллара: 29.30 грн.

REMTA - оборудование для HoReCa

0 грн.

0

Доставка

Шановні друзі! Наша компанія завжди рада доставити наші товари найзручнішим для Вас способом. До вашої уваги ми викладаємо умови доставки.

Ми доставляємо нашу продукцію по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької області, АР Крим, та жодним способом не доставляємо на територію країни-окупанта -Російської Федерації. Доставка до країн Білорусі, Молдови не відбувається - відправка можлива до найближчих прикордонних відділень транспортних компаній.

Доставка відбувається щодня, окрім вихідних та святкових днів, до 13:00 опівдні. Таким чином, замовлені товари відправляються транспортною компанією день у день. Якщо замовлення на відвантаження прийшло після 13:00, відправка переноситься на наступний робочий день.

Ми відправляємо наступними транспортними компаніями:

 - Нова пошта (відправляємо щодня до 13:00, крім вихідних та святкових днів).

 - Делівері (по замовленню, можлива відправлення із забороною на видачу)

  - Укрпошта (по замовленню)

 - Міст-експрес (по замовленню)

 - самовивіз зі складу нашої компанії.

Відправлення наложеним платежем можлива лише компанією Нова пошта (комісія 2%+20 грн від оціночної вартості товару), або будь-якою іншою транспортною компанією, але за умови, що товар оплачений на 100%, і відправлення іде від імені покупця (дилера). Оплата доставки відбувається за рахунок отримувача, або за інших умов, вказаних покупцем (дилером).

Просимо звернути Вашу увагу!!! В зв'язку з можливістю пошкодження товару під час транспортування, весь вантаж страхується на суму, вказану покупцем (дилером), якщо сума не вказана, наша компанія страхує вантаж на суму продажу.

Ми НАПОЛЕГЛИВО рекомендуємо оглядати товар під час отримання вантажу на складі транспортної компанії. В разі фіксації пошкоджень товару після отримання в офісі транспортної компанії, Remta Україна не несе жодної відповідальності і не приймає жодних претензій.

Бажаємо всім успіху та будемо раді співпраці!

З повагою, компанія Remta Україна!

REMTA - оборудование для HoReCa © 2022